Niestety, porażką zakończyło się sobotnie derbowe starcie z Orłem Łękawica. O tym spotkaniu nasi zawodnicy zapewne chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

W pierwszej połowie nic wartego odnotowania się nie wydarzyło. Wyjątek stanowią indywidualne akcje Mykhailo Lavruka, które jednak nie przynosiły zamierzanego efektu. Wynik otworzono w 54. minucie, gdy Damian Pośpiech celnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W podobnych okolicznościach padł gol na 0:2, z tym że Michał Duda trafił nogą. Wszelkich złudzeń żywczan pozbawił wychowanek Koszarawy, Robert Mrózek, który w 83. minucie nie pomylił się z rzutu karnego. Na otwarcie łez dla naszego zespołu trafił Szymon Gach po ładnym strzale z lewej nogi.

Koszarawa Żywiec – Orzeł Łękawica 1:3 (0:0)
Bramka dla Koszarawy: Sz.Gach (90′)
Bramki dla Orła: Piecha (54′ – głową), Duda (61′), R.Mrózek (83′ – rzut karny)

Koszarawa: Gałuszka – Jurasz, Jakubiec, Sz.Gach, Drewniak, Fijak, Janik (58′ M.Gach), Garncarczyk (80′ Łokaj), Bąk (85′ Dunat), Lavruk, Kosibor
Trener: Białek