Z juniorami sparowała w środowe popołudnie I drużyna żywieckiej Koszarawy. Podopieczni Tomasza Sali udowodnili wyższość nad młodszymi rywalami.

Podstawowym założeniem na tę gierkę wewnętrzną, była skuteczna gra w defensywie i udało się nam zagrać na zero z tyłu. Nie dopuściliśmy do zagrożenia pod naszą bramką, to cieszy – skomentował postawę swoich zawodników Tomasz Sala. – Trzeba jednak pochwalić naszych juniorów, zwłaszcza za drugą połowę, kiedy momentami dominowali na boisku. Niektórzy pokazali się naprawdę z bardzo dobrej strony – chwali Sala naszych juniorów.

W pierwszej połowie goli nie było, wszystko co ciekawe działo się po przerwie. Wpierw Michał Duda wykorzystał dośrodkowanie Mariusza Kosibora i głową posłał piłkę do siatki, a następnie Grzegorz Szymik zwieńczył dwójkową akcję z Mariuszem Fijakiem. Dwa trafienia dorzucił także Rafał Hałat, który był bezbłędny w sytuacjach sam na sam z bramkarzem rywali, podobnie zachował się Robert Mrózek.

Koszarawa Żywiec – Koszarawa Żywiec u19 5:0 (0:0)
Bramki: 2 – Hałat, Duda, Szymik, Mrózek

Koszarawa: Mrok – Jurasz, Zwardoń, Jura, Jędrzejas, Mrózek, Mazgaj, Janik, Fijak, B. Sala, Hałat oraz Gałuszka, Berek, Kosibor, Duda, Szymik
Trener: T. Sala

Koszarawa u19: A. Oczko – B. Hankus, Rybarski, Rus, Wiewióra, Ormaniec, M. Tomaszek, P. Tomaszek, Gach, G. Oczko, Barcik oraz Pępek, Jakubiec, M. Hankus, Biegun, Klimczak
Trener: Łukańko