Będący w świetnej formie piłkarzy żywieckiej Koszarawy jutro powalczą o kolejne, szóste już zwycięstwo z rzędu. W nieco innych nastrojach do weekendowych zmagań przystąpią juniorzy naszego klubu.

Już jutro do Żywca przyjedzie lider z Dankowic. Pasjonat po 26. kolejkach z 54. punktami na swoim koncie przewodzi w ligowej tabeli wspólnie z Beskidem Skoczów. Piłkarze prowadzeni przez Artura Bierońskiego przed tygodniem gładko poradzili sobie z Maksymilianem Cisiec wygrywając 4:1. Takim samym wynikiem zakończył się ostatni mecz naszej drużyny, w którym to Koszarawa w Cięcinie rozgromiła tamtejszy Świt. Będące w dobrej dyspozycji obie drużyny przy al. Wolności 4 21. maja stworzą z całą pewnością znakomite spotkanie. Dodatkowe nobilitacje by to potwierdzić są zbędne.

Natomiast za porażkę z Wilkowicami, juniorzy Koszarawy będą mogli zrehabilitować się już w najbliższą niedzielę. Wystarczy tylko że pokonają zespół z Drogomyśla. Tamtejsza Błyskawica zajmuje dwie lokaty wyżej w ligowej tabeli od żywczan, plasując się na 10. miejscu. W rundzie jesiennej zespoły podzieliły się punktami, a mecz zakończył się wynikiem 2:2. Koszarawa pilnie potrzebuje punktów, co sprawia ze niedzielny mecz powinien być ciekawym widowiskiem.