Dwa tygodnie temu przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęli piłkarze żywieckiej Koszarawy. Postawie pięciu testowanych zawodników, pod kątem przydatności do drużyny przygląda się Tomasz Sala. Kim oni są?

Mateusza Bieguna chyba żadnemu kibicowi Koszarawy bliżej nie trzeba przedstawiać. Popularny „Mantek” po kilkuletniej przygodzie z Koszarawą latem postanowił przenieść się do Ciśca, ale po półrocznym reprezentowaniu Maksymiliana, ponownie z chęcią założyłby niebiesko-czarną koszulę. Biegun w rundzie jesiennej wystąpił w 13. spotkaniach.

Wielkim wzmocnieniem linii ataku może okazać się Mariusz Kosibor. Posiadający ponadprzeciętne umiejętności snajper jesienią występował w IV ligowym GKS Radziechowy-Wieprz. 30-latek w dziewięciu spotkaniach zdobył sześć bramek. Co ciekawe Kosibor ostatni oficjalny mecz rozegrał 20 września 2014 roku.

20150108_PK_KD009

Kolejnym zawodnikiem, który prawdopodobnie wzmocni siłę ofensywną naszego klubu jest Bartosz Sala. Brat trenera, Tomasza Sali, jesienią w barwach Beskidu Gilowice, do którego trafił notabene z Koszarawy, strzelił 15. bramek. 24 latek z naszą drużyną trenował już latem, ale wtedy odłożono temat transferu do zimowego okienka transferowego.

Z naszą drużyną trenuje także dwóch wolnych zawodników. Wychowanek naszego klubu Wojciech Mrok ma za sobą półtoraroczny rozbrat z piłką, wcześniej golkiper bronił dostępu do „świątyni” Czarnych-Górala Żywiec do którego trafił z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wzmocnić konkurencje na środku obrony ma także Łukasz Domżał, który niegdyś bronił już barw Koszarawy.

20150108_PK_KD006