W dniu dzisiejszym nasza I Drużyna gościła na własnym stadionie drużynę LKS Leśna. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:2. Żywczanie do przerwy prowadzili 2:0. Wynik spotkania otworzył Grzegorz Szymik, który ładnie uderzył z okolic 16. metra. Następnie Radosława Pietrasika do kapitulacji zmusił z najbliższej odległości Mykhailo Lavruk. W drugiej połowie Leśna zdołała jednak w 55. złapać kontakt za sprawą Kajetana Lacha. Wynik 2:1 utrzymywał się długo – głównie za sprawą Wojciecha Mroka, który dwukrotnie znakomicie obronił rzuty wolne wykonywane przez Radosława Widucha. W 80. minucie był jednak bez szans, gdy świetnie z głowy przymierzył Filip Kupczak. Żywczanie na to trafienie szybko odpowiedzieli – końcowy rezultat ustalił Hugo Nejfeld.

4:2 Nejfeld (82′)

TS Koszarawa: Mrok – Jurasz, Jakubiec (60′ Bujok), Piecha, Móll, Walkiewicz, Stankiewicz (70′ Hernas), Szymik, Nejfeld, Lavruk, Garncarczyk Trener: Tomasz Fijak

LKS Leśna: Pietrasik – Sz. Kowalczyk, Gowin, Kołodziej, Łodziana (46′ Kupczak), Biegun (75′ Sewera), Sroka (55′ Moroń), Rzeszótko, A. Kowalczyk (78′ Urbaś), Marciniak (55′ Widuch), Lach Trener: Seweryn Caputa