Zwycięstwem 2:0 zakończyło się sobotnie spotkanie z Orłem Łękawica. Tym samym żywczanie przerwali passę remisów.

Derbowy mecz z drużyną z Łękawicy nie należał do najpiękniejszych. Ozdobą spotkania było z całą pewnością trafienie Szymona Gacha, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z 35. metrów. Przed przerwą bliski trafienia do siatki był także Mariusz Kosibor, lecz jego uderzenie przewrotką poleciało tuż obok słupka.

Po zmianie stron w dalszym ciągu przeważała Koszarawa. Jednak dopiero w doliczonym czasie gry podopieczni Daniela Bąka podwyższyli prowadzenie. Po indywidualnej akcji Michał Garncarczyk dograł do „pustaka” Mateuszowi Hernasowi, który okazji nie zmarnował.

Koszarawa Żywiec – Orzeł Łękawica 2:0 (1:0)
Bramki dla Koszarawy: Gach (25′ – rzut wolny), Hernas (90’+2)

Koszarawa: Pawlus – Gach, Jakubiec, Pępek, Jurasz, Wróbel, Drewniak, Lavruk, Bąk (61′ Dunat), Sanetra (80′ Garncarczyk), Kosibor (72′ Hernas)