Były trener żywieckiej Koszarawy, Zbigniew Skórzak znalazł zatrudnienie w nowym klubie. W nadchodzącym sezonie 43-latek poprowadzi reprezentanta bielskiej A-klasy.

 Zbigniew Skórzak został trenerem spadkowicza z bielskiej „okręgówki”, Soły Kobiernice, zastępując na tym stanowisku zwolnionego Edwarda Wandzla. ? Jestem dogadany z zarządem, poprowadzę Sołę na pewno przez jedną rundę. Co będzie dalej? Czas pokaże. W przyszłym tygodniu, pod okiem trenera grup młodzieżowych drużyna rozpocznie przygotowania. 21 lipca po raz pierwszy spotkam się z zespołem. Przygotowania będą krótkie, ale intensywne. Kilku chłopaków kojarzę, dali nam się we znaki w lidze, resztę drużyny muszę poznać ? mówi Skórzak.

W ślady za byłym szkoleniowcem m.in. Zapory Porąbka powędruje prawdopodobnie Marcin Dobranowski, który tego lata planuje opuścić nasz klub na rzecz, właśnie ekipy z Kobiernic. SONY DSC

Przypominamy, że Skórzak po przegranym meczu z Maksymilianem Cisiec podał się do dymisji, odchodząc równocześnie z Koszarawy po prawie trzyletniej współpracy.