Wczoraj żywiecka Koszarawa w swoim czwartym test-meczu pokonała LKS Sopotnię. W szeregach naszej drużyny wystąpiło kilku testowanych zawodników. Zapraszamy do zapoznania się ich sylwetkami.

Bartłomiej Janik jest wychowankiem Koszarawy. 25-latek obecnie jest zawodnikiem b-klasowej Grapy Trzebinia, ale niegdyś występował regularnie w trykocie Czarnych-Góral Żywiec. Pozyskanie środkowego pomocnika wydaje się być kwestią najbliższych kilku godzin.

Wielce prawdopodobnie, że siłę środka pola wzmocni również Michał Duda. Ofensywny pomocnik do tej pory bronił barw Orła Łękawica. W wczorajszym spotkaniu grając klasycznego ?enganche? zdobył jednego gola.

Innymi testowanymi zawodnikami Orła przez Tomasza Salę byli Rober Mrózek oraz Tomasz Rus. Pierwszy to wychowanek naszego klubu. Na boisku najlepiej czuje się roli wysuniętego napastnika lub skrzydłowego. Wszystko wskazuje na to, że 18-latek jesienią ponownie będzie reprezentował niebiesko-czarne barwy. Rus to środkowy obrońca, który jednak jest również w stanie występować na prawej stronie defensywy.

Radosław Widuch wiosną grał w Grapie Trzebinia. 21-latek dobrze radzi sobie na bokach pomocy. Poprzednio był zawodnikiem Świtu Cięcina.

Ponadto testowani przez trenera Salę, ale niebiorący udziału w niedzielnym sparingu są: Bartłomiej Rus (Orzeł Łękawica, bramkarz), Bartosz Sala (Beskid Gilowice, pomocnik), Kamil Hankus (wolny zawodnik, pomocnik), Adam Frydel (Iskra Rybarzowice, pomocnik), Dawid Górka (Bory Pietrzykowice, napastnik).