Archiwum ‘Wywiady’

„Brakowało nam napastnika”

Na „gorąco” po zakończeniu rundy jesiennej porozmawialiśmy ze Sławomirem Białkiem, szkoleniowcem Koszarawy, który w pełni nie może być zadowolony z pozycji zespołu na półmetku rozgrywek.

Read more »

„Brak zwycięstwa będzie wstydem”

Po serii nieciekawych wyników nasza drużyna już jutro zmierzy się w Wilkowicach z miejscowym GLKS-em. Rywal Koszarawy zamyka obecnie ligową stawkę.

Read more »

„Nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę punktów”

Zwycięstwa drugiego z rzędu zaznali w sobotę zawodnicy żywieckiej Koszarawy. Zadowolenia z tego faktu nie krył po meczu Bartłomiej Jakubiec, obrońca naszego zespołu. 

Read more »

Sala: Ta bramka pozwoli mi się odblokować

– To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne – powiedział po spotkaniu Bartosz Sala, zawodnik Koszarawy. Żywczanie w sobotę rozbili ekipę z Leśnej aż 5:1.

Read more »

Kozieł: Brakuje nam skuteczności

W trzech pierwszych meczach rundy wiosennej piłkarze Koszarawy odnotowali trzy remisy. Według Kamila Kozieła, pomocnika naszego zespołu, główną przyczyną braku zwycięstw jest brak skuteczności.

Read more »

Gąsiorek: W lidze zrewanżujemy się Góralowi

W środę nasza drużyna po wyrównanym meczu przegrała z Góralem Żywiec 1:2 i odpadła z Pucharu Polski Podokręgu Żywiec. Po finałowym starciu rozmawialiśmy z Tomaszem Gąsiorkiem.

Read more »

Chipala: Koszarawa to mój klub

David Chipala w trakcie rundy jesiennej dołączył do Koszarawy Żywiec i z miejsca wskoczył do pierwszej „11” zespołu. Dobra postawa na boisku zaowocowała zainteresowaniem jego osobą wśród innych klubów.

Read more »

„Bez walki i zaangażowania”

– Wisła była od nas zdecydowanie lepsza – przyznał po niedzielnej porażce Kamil Kozieł, pomocnik naszej drużyny. 

Read more »